Miło mi, że tu zajrzałaś!

Mam na imię Tatiana. Jestem kobietą, która robiąc karierę w męskim świecie postanowiła działać inaczej – w oparciu o swoje kobiece cechy. 

Pracuję z kobietami, które chcą być bliżej siebie i swojej kobiecości. Uwielbiam indywidualną pracę. Największe zmiany w życiu moich klientek zachodzą dzięki połączeniu się z wewnętrznym centrum mocy i miłości.

Mam niezwykłe szczęście być obserwatorem przemiany, to daje mi największe spełnienie w mojej pracy.

Przez większość mojego życia próbowałam dowieść, że jestem wartościowa... aż nauczyłam się po prostu być sobą.

Czy moja historia przypomina Twoją?

Śpiąca Królewna

Mniej więcej do 30 roku życia nie wiedziałam w czym jest moja wartość jako kobiety. Choć miałam to, co uważałam za wyznaczniki sukcesu: męża, dobrą pracę, mieszkanie, pieniądze, podróże, przyjaciół, głęboko w środku czułam pustkę. Nie wiedziałam czego tak naprawdę chcę dla siebie, nie wiedziałam, czego pragnie moja dusza. Bałam się, że osoby na których mi zależy odkryją jaka jestem niedoskonała i moje życie się zawali.

Poszukiwaczka

Trudny a zarazem wspaniały czas poszukiwań spełnienia dla mojej duszy. Poświęciłam mnóstwo godzin na pracę ze sobą: psychoterapię, ustawienia systemowe, coaching, NLP, tai chi, warsztaty budzenia mocy kobiety. Jeździłam na warsztaty do różnych stron świata. Poznałam wielu wspaniałych nauczycieli, z kilkoma z nich pracuję do dziś.

Przyszedł moment, w którym poczułam się ze sobą dobrze. Pewnego dnia jadąc do pracy uświadomiłam sobie jakie to wspaniałe uczycie być sobą, być kobietą.

Spełniona Kobieta

Moje życie rozpoczęło się na nowo odkąd pokochałam siebie. Poczułam się pełna, kompletna,  bogata w zasoby wewnętrzne. Obdarowuję miłością innych, ciesze się życiem tu i teraz.
Z przyjemnością wspieram inne kobiety i dzielę się zdobytymi praktykami, aby każda z Was odkryła pokochała swoją unikalną osobowość, odważyła się żyć w zgodzie ze sobą.

Czy chcesz okryć czym jest pełnia życia dla Ciebie?

Skoro ja mogłam - Ty też możesz:

Pokochać siebie taką jaka jesteś, czuć się kobieco i atrakcyjnie.

Odkryć swoją intencję, by to, co robisz miało sens.

Każdego dnia przeżywać poczucie spełnienia i radości z życia.

Cieszyć się swoją zmysłowością i wrodzoną seksualnością.

Stworzyć trwały, szczęśliwy związek lub usprawnić ten, w którym jesteś.

"Przebudzona kobiecość to Twój wewnętrzny blask, emocjonalna równowaga, kontakt ze swoimi potrzebami, autentyczność i naturalny seksapil. To radość z tego, że urodziłaś się w ciele kobiety". Tatiana Osiewicz

Jakich efektów możesz się spodziewać pracując ze mną?

  • Przekonasz się jaką wspaniałą kobietą jesteś – wartościową, pewną swojej mocy, kompletną.
  • Nauczysz się działać i podejmować decyzje w oparciu o wewnętrzną mądrość.
  • Uwolnisz się od ograniczających Cię przekonań i schematów zachowania.
  • Zaczniesz dostrzegać szczęście tam gdzie jesteś, z tym co masz.
  • Nauczysz się być wsparciem dla siebie w każdym momencie życia.

Moje CV

Mam za sobą kilkanaście lat kariery w międzynarodowych korporacjach. Podróżowałam i pracowałam w różnych krajach, na różnych kontynentach.

Odnosząc sukcesy zawodowe nie byłam zadowolona ani ze swojego życia, ani z tego jaka jestem. Zmotywowało mnie to do pracy nad sobą. Od 10 lat podążam za głosem mojej duszy, uczę się życia w zgodzie ze sobą, odkrywam i rozwijam własną moc i dojrzałość, uczę się żyć świadomie, we współdziałaniu kobiecego i męskiego.

W trakcie mojej pracy osobistej poczułam potrzebę wspierania innych kobiet, by znajdowały drogę do wewnętrznej siły i mądrości. Tak w roku 2014 zrodził się pomysł na zostanie mentorem i coachem dla kobiet.

Inspiruję kobiety, aby odważyły się działać w zgodzie ze sobą. Pokazuję jak dostrzec i pokochać swoje naturalne dary, jak spojrzeć w oczy temu co trudne, jak stawać do życia z poczuciem wewnętrznego spokoju i szczęścia.

Dzielę się z kobietami praktykami, perełkami pozbieranymi przeze mnie na przeróżnych warsztatach rozwoju osobistego, duchowego, budzenia mocy kobiety.

W roku 2008 zostałam żoną, a w roku 2018 – mamą.

Ukończyłam Akademię Ekonomiczną w Krakowie, Szkołę Główną Handlową oraz Erickson College International.

Nieustannie się rozwijam i dokształcam, by służyć Wam jak najlepiej. Ukończyłam wiele warsztatów praktycznych, wiedzę z których wykorzystuję w mojej pracy coachingowej.